Spoločné vyhlásenie...

Autor: Queer Leaders Forum | 23.12.2009 o 19:55 | (upravené 23.12.2009 o 20:22) Karma článku: 12,00 | Prečítané:  1539x

Prvej Teplej, a.s. a Spojených lesbických motorkární, v.o.s. ako reakcia na pána Slotu, predsedu SNS a.s. a na pána Paluša, tlačového tajomníka SNS a.s.

Z našich marketingových oddelení zjavne unikli citlivé informácie a budeme nútení vyvodiť personálne dôsledky. Žiaľ, musíme priznať nasledovné:

Áno, pán Slota má pravdu.

V roku 2010 chystáme spoločne masovú kampaň propagujúcu homosexualitu. Konkrétne chceme spoločne uviesť na trh produkt „Teplé manželstvo 2000“, ktorý bude určený predovšetkým pre rovnakopohlavné páry. Produkt zahŕňa, okrem iného, poskytovanie zvýhodnenia úveru, možnosť dediť v prvej dedičskej skupine, právo na informácie o zdravotnom stave manžela. Za extra príplatok bude možné si dokúpiť i rozšírenie „Dieťa 2000“, vo verziách Vlastné alebo Adoptované. Náš produkt je klinicky testovaný na všetky choroby. Rozsiahle testy okrem bežných manželských hádok, zvád, drobných nevier, klamstiev a občasnej neznášanlivosti, nepreukázali žiadne iné choroby. Dokonca jedným z konečných štádií života nášho produktu je, podobne ako u produktu „Manželstvo 2000 B.C.“ od spoločnosti Globálna Heterácka, k.s., rozvod, s možnými vedľajšími príznakmi ako sú hádky a nenávisť (náklady na rozvod nie sú v cene).

Cena ešte nebola stanovená, mrzí nás však, že SNS a.s. sa už dopredu stavia odmietavo voči nášmu produktu. Veríme, že zľava 20% na náš produkt, ktorú poskytneme všetkým sympatizantom SNS a.s., tento trend zvráti.

Zároveň pripravujeme ilustrovanú učebnicu „Keď sa dvaja chlapi milujú – včera a dnes“, ktorá hravou formou prevedie deti predškolského veku a prvého stupňa ZŠ formami lásky osôb rovnakých pohlaví v storočiach, od staroveku až po dobu nedávno minulú. Veľmi nás teší, že pánovi Slotovi záleží na tom, aby sa všetci dozvedeli, že láska a vzťah dvoch osôb rovnakého pohlavia boli v minulosti široko akceptované, i keď „o tom nikto nevedel“, a že si osobne praje, aby sa tieto doby navrátili.

Tiež chceme odkázať pánovi Palušovi, že nás veľmi teší, že pán Slota vytrvalo a úspešne neuráža gejov a lesby. Prajeme mu, spolu s našimi zamestnancami a zamestnankyňami, aby mu to vydržalo i v roku 2010.

Na záver by sme radi dodali, že my osobne považujeme politikov, ktorí kradnú, klamú a nectia si žiadnu morálku, za chorých ľudí. Pre nás - za nás, nech si kradnú, klamú a podvádzajú, ale nech to robia tak, ako sa to robilo v minulosti, že o tom nikto nevedel.

Cecil Ružový, hovorca Prvej Teplej, a.s.

Renáta Vrčivá, hovorkyňa Spojených lesbických motorkární, v.o.s.

 

(Róbert Furiel, člen Hnutia Ganymedes)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?